Bezdotykový dávkovač dezinfekcie DEZINFLEX XL Zväčšiť

Bezdotykový dávkovač dezinfekcie DEZINFLEX XL

28072020

Novinka

8 ks skladom

Doba dodania 3 dni

510,00 € (bez DPH)

612,00 €

(s DPH)

Bezdotykový dávkovač dezinfekcie DEZINFLEX XL je nový slovenský výrobok určený na dezinfekciu rúk. Ako dezinfekčný stojan je vhodný pre všetky priestory ako napr. obchody, potravinové reťazce, hotely a reštaurácie, ambulancie, nemocnice, pošty, výrobné priestory, kancelárie, vestibuly, bytové vchody, čerpacie stanice, business centrá, športoviská, školy a mnoho ďalších.
Prístroj je vyrobený s účelom, aby prevádzkovateľom poskytol spoľahlivosť, bezpečnosť a ušetril dlhodobé náklady, a zároveň používateľom poskytol rýchlu a účinnú dezinfekciu rúk.
 
Dosahuje dlhú životnosť a je odolný aj voči extrémne častému používaniu, pretože je vyrobený komplet z kvalitného nerezového materiálu (kryt, vnútro, dvierka...), a jeho úsporné a efektívne dávkovanie dezinfekcie je zabezpečené elektronicky. Kapacita náplne dezinfekčného prostriedku je 5l, čo umožňuje vyše 15 000 dávok dezinfekcie pri optimálnom nastavení dávkovania. Samotné dávkovanie dezinfekčného prostriedku má desať úrovní nastavenia (až do 29 400 dávok z 5l náplne).
Prístroj sa jednoducho uloží na potrebné miesto, a bez potreby zamestnanca či inej obsluhy vydezinfikuje ruky návštevníkov.
Vďaka automatickému senzoru stačí vložiť jednu ruku do prístroja, ten strekne potrebnú a ideálnu dávku dezinfekčného prípravku, ktorý následne rozotrieme na rukách.
DEZINFLEX je certifikovanou zárukou dlhodobej kvality a spoľahlivosti nielen v mimoriadnych situáciách (COVID-19), ale aj pre preventívne a bežné používanie. Pomáha zvládnuť prísnejšie hygienické opatrenia a zvyky čo najjednoduchšie, najrýchlejšie a najúčinnejšie.

automatické dávkovanie, senzor
vonkajšie rozmery š*h*v 480 x 380 x 1230 mm
náplň dezinfekčného prostriedku 5 l
úrovne nastavenia dávkovania 10 (min 0,07ml, max. 0,7ml)
optimálne dávkovanie = počet dezinfikovaní 0,35ml = 14 700
nerezový materiál
hmotnosť 35 kg
príkon 0,03 kW
napätie 230 V
samonosná, stabilná konštrukcia
dvierka na uzamykanie
Súhlasím

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte