Bezdotykový dávkovač dezinfekcie DEZINFLEX M Zväčšiť

Bezdotykový dávkovač dezinfekcie DEZINFLEX M

2772020-1

Novinka

10 ks skladom

Doba dodania 3 dni

310,00 € (bez DPH)

372,00 €

(s DPH)

Bezdotykový dávkovač dezinfekcie DEZINFLEX M je nový slovenský výrobok určený na dezinfekciu rúk. Je vhodný pre všetky priestory ako napr. obchody, potravinové reťazce, hotely a reštaurácie, ambulancie, nemocnice, pošty, výrobné priestory, kancelárie, vestibuly, bytové vchody, čerpacie stanice, business centrá, športoviská, školy a mnoho ďalších.
Prístroj je vyrobený s účelom, aby prevádzkovateľom poskytol spoľahlivosť, bezpečnosť a ušetril dlhodobé náklady, a zároveň používateľom poskytol rýchlu a účinnú dezinfekciu rúk.
 
Dosahuje dlhú životnosť a je odolný aj voči extrémne častému používaniu, pretože je vyrobený komplet z kvalitného nerezového materiálu, a jeho úsporné a efektívne dávkovanie dezinfekcie je zabezpečené elektronicky. Kapacita náplne dezinfekčného prostriedku je 1l, čo umožňuje vyše 3 000-6 000 dávok dezinfekcie. Samotné dávkovanie dezinfekčného prostriedku má desať úrovní nastavenia.
Prístroj v uvedenej základnej verzii je možné jednoducho umiestniť na stenu.  Ponúka však aj možnosť umiestnenia v priestore na samostatnom väčšom stojane či na stojane s umiestnením na stôl. Stojany sú doplnkovým príslušenstvom, ktoré je možné zakúpiť. DEZINFLEX M vydezinfikuje ruky návštevníkov ez potreby zamestnanca či inej obsluhy. 
Vďaka automatickému senzoru stačí vložiť jednu ruku pod prístroj, ten strekne potrebnú a ideálnu dávku dezinfekčného prípravku, ktorý následne rozotrieme na rukách.
DEZINFLEX je certifikovanou zárukou dlhodobej kvality a spoľahlivosti nielen v mimoriadnych situáciách (COVID-19), ale aj pre preventívne a bežné používanie. Pomáha zvládnuť prísnejšie hygienické opatrenia a zvyky čo najjednoduchšie, najrýchlejšie a najúčinnejšie.

Možnosť výberu stojanu. (na stôl, na stenu alebo samostatne stojaci)


verzia na stenu
možnosť dokúpiť nerezový odkvapkávač
automatické dávkovanie, senzor
vonkajšie rozmery š*h*v 225 x 142 x 330 mm
náplň dezinfekčného prostriedku 1 l
úrovne nastavenia dávkovania 10 (min 0,07ml, max. 0,7ml)
optimálne dávkovanie = počet dezinfikovaní 0,35ml = 3 000
nerezový materiál
hmotnosť 5 kg
príkon 0,03 kW
napätie 230 V
samonosná, stabilná konštrukcia
dvierka na uzamykanie
Súhlasím

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte