O nás

Spoločnosť FENIX WORKS sa zaoberá prenájmom pracovných síl a predajom pracovného oblečenia.

Stránky sú venované sprostredkovaniu práce v SR, ČR (iných krajinách) pre ľudí, ktorí ju hľadajú, ale aj pre zamestnávateľov, ktorí prácu ponúkajú, resp. majú ťažkosti s naplnením voľných kapacít.

FENIX WORKS Vám rád vyrieši Vaše ťažkosti najrýchlejšie možným spôsobom.

Vznikla spojením sa najlepších personalistov v ČR, SR a UA. O chod spoločnosti FENIX WORKS s.r.o. sa starajú ľudia s priemerne 20 ročnou praxou v personalistike.

V našom záujme je trvalé zlepšovanie našich služieb, pre trvalú spokojnosť našich zamestnancov aj našich klientov.

Máme bohaté skúsenosti s dodávkou zamestnancov pre malé firmy, ako aj pre obrovské nadnárodné spoločnosti, čo potvrdzujú aj naše referencie.

Kvalita našich služieb sa prejavuje ako na zvyšujúcom sa počte zamestnancov dodávaných našim obchodným partnerom, tak na počte ľudí uchádzajúcich sa u nás o prácu.

Máme v evidencii veľké množstvo záujemcov i z iných agentúr žiadajúcich o zamestnanie prostredníctvom našej spoločnosti.

Vysokým pracovným tempom sme dosiahli najnižšiu fluktuáciu zo všetkých agentúr na trhu.

Ľudí „nezbierame po ulici“ ako konkurencia, ale testujeme a preverujeme v školiacich strediskách v Šuranoch priamo na Slovensku a Užhorode na Ukrajine ešte pred pridelením konečnému uživatelovi.

Minimalizujeme tým problémy a riziká u pridelených pracovníkov skoro so 100% nou úspešnosťou.

Neustálou kontrolou ľudí a zlepšovaním sociálnych podmienok veľkým podielom prispievame kvalite pracovných výkonov. Dodávame pracovníkov Slovenskej a Ukrajinskej národnosti.

Doprajte si už konečne kvalitu a oslovte nás.


Tešíme sa na našu spoluprácu.


Súhlasím

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte